Açıklama

İç Anadolu bölgesinin kuzeybatısında yer alan ve Türkiye’nin en popüler ve modern şehirlerinden biri olan Eskişehir’de bulunan 14.000 m2 alana sahip Anemon Eskişehir Otel, dokuz katta toplam 174 odasıyla 5 yıldızlı otel kategorisindedir. Bu odalardan iki tanesi engelli misafirlerimiz rahat edecek şekilde düzenlenmiştir. 118 adet odamız ise sigara içen misafirlerimizin kullanımına uygundur. Anemon Eskişehir Otel’de ne yazık ki hayvan dostlarımızı misafir edecek odamız bulunmamaktadır.

Anemon Eskişehir Otel’in şehir ve iş oteli olma ozelliğinden dolayı, hem gezmek hem de kongre, iş toplantıları ve özel organizasyonlar düzenlemek isteyenlere ev sahipliği yapma imkanına sahiptir.

Güne güzel bir başlangıç yapmanız için zengin bir açık büfe kahvaltı sunan restoranımız hizmetinizdedir. Şehir gezilerinizden veya yoğun geçen toplantılarınızdan sonra günün yorgunluğunu Anemon Ege Otel bünyesindeki sauna ve buhar odasında atabilir, açık veya kapalı havuzumuzun keyfini çıkarabilir, seyahatiniz ve konaklamanız esnasında sporunuza fitness salonumuzda devam edebilirsiniz.

İster şehri gezip görmek amacıyla ister iş amacıyla olsun, huzurla konaklayabileceğiniz, kendinizi evinizde hissedeceğiniz otelimiz Anemon Eskişehir Otel’de sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Anemon Eskişehir Otel’de bir balo salonu, 4 toplantı salonu ve içerisinde Fitness salonu, Sauna, Buhar odası, Jakuzi, Kapalı ve Açık Yüzme Havuzu ve Masaj Odaları bulunan Spa merkezi bulunmaktadır. Otelimize aracıyla gelen misafirlerimiz için ise 100 araçlık açık ücretsiz otopark mevcuttur.

Eskişehir Salonu 880 m2 (1.125 m2) alana sahip  bir salondur. 1000 (1.800) kişilik konferans, 550 (1.200) kişilik banket ve 500 (800) kişilik sınııf düzeninde toplantı kapasitesine sahiptir.

Manisa Salonu 400 m2 alana sahip  bir salondur. 300 kişilik konferans,200kişilik banket ve 180 kişilik sınıf düzeninde toplantı kapasitesine sahiptir.

İzmir Salonu 198 m2 alana sahip  bir salondur. 150 kişilik konferans, 120 kişilik banket ve 80 kişilik sınıf düzeninde toplantı kapasitesine sahiptir.

Fitness salonu, Sauna, buhar odası, Jakuzi, kapalı ve açık yüzme havuzu Anemon Eskişehir Otel’de tüm misafirlerimizin kullanımına açık olup ücretsizdir. Masaj ise ücretlidir.

Misafirlerimize ücretli kuru temizleme, çamaşır yıkama ve ütü hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca Anemon Eskişehir Otel’e gelen misafirlerimize ücretli havaalanı transfer ve araç kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Yorum Yap & Değerlendir

“Anemon Hotel” için ilk yorum yapın.